تبلیغات

قتل های ناموسی

۰

قتل های ناموسی

 

 

قتل های ناموسی یکی از جنایت هایی است که امروزه بسیار به چشم می خورد. قتل ناموسی به معنی به قتل رسیدن فرد توسط یکی از اعضای خانواده مقتول می باشد. این جنایت بیشتر متوجه زنان و دختران است که پدر، برادر و یا همسر آنان به این جنایت دست می زنند. از عمده دلایل قتل های ناموسی می توان به حفظ آبرو و پاک کردن لکه ننگ اشاره کرد که این تفکر ریشه در عوامل بسیار زیادی از جمله تعصبات قومی قبیله ای دارد.

 

قتل های ناموسی

 

متاسفانه در قانون ایران، قوانینی که افراد را از این جنایات منع کند وجود نداشته و جای خالی چنین قانونی به شدت در قوانین حقوقی ایران حس می شود. اما با این حال می توان قاتل را به اشد مجازات محکوم کرد. به این منظور با مجرب ترین وکیل شیراز در ارتباط باشید.

 

مجازات قتل های ناموسی

همان طو که می دانید مجازات قتل، قصاص است. اما در مورد قتل های ناموسی در صورتی که قتل طبق شرایط زیر اتفاق افتاده باشد، قصاص اجرا نخواهد شد:

قاتل، پدر یا اجداد پدری مقتول باشد.

قاتل همسر باشد و به دلیل جرم زنای مقتول وی را به قتل رسانده باشد.

در صورتی که دو شرط بالا در رابطه با قتل های ناموسی برقرار باشد، معاف از قصاص است و حبس و دیه جایگزین قصاص خواهد شد. متاسفانه بسیاری از افراد با علم به این که قتل های ناموسی قصاص ندارد، عمدا دست به این جنایت می زنند و رفته رفته تعداد این جنایت ها رو به افزایش است. امید است که قانون قتل های ناموسی در ایران مورد بازبینی و اصلاح قرار گیرد تا از وقوع این جنایات در آینده جلوگیری گردد.

 

ریشه قتل های ناموسی

قتل های ناموسی را می توان متاثر از عوامل بسیار زیادی دانست که همه ریشه در فرهنگ هر جامعه ای دارد و در بسیاری از موارد این جنایت، قاتل از عمل خود احساس ندامت و پشیمانی ندارد و حتی توسط افراد زیادی مورد تشویق قرار گرفته و عمل وی حماسی تلقی می شود.

ریشه قتل های ناموسی را می توان در تعصبات قومی قبیله ای، فرهنگی، روانشناختی، اجتماعی و بدبینی افراد دانست. این جنایات معمولا به صورت اتفاقی و هیجانی اتفاق می افتد و موجب به قتل رساندن عضوی از خانواده می شود.

به امید جهانی عاری از هر گونه خشم و جنایت، پرونده های حقوقی خود را به وکیل در شیراز بسپارید.

 

 

 

جهت اخذ مشاوره حقوقی در شیراز از بهترین وکیل شیراز با شماره 09356364445 تماس حاصل نمایید.+ نوشته شده توسط Signco در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

۰

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

 

 

داشتن مدرک کارشناسی و مدرک زبان انگلیسی آیلتس از الزامات تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا است. تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا توسط آزمون ورودی امکانپذیر می باشد که این آزمون برای تحصیل در کانادا در رشته پزشکی MCAT و برای تحصیل در کانادا در رشته دندانپزشکی DAT نام دارد. طول دوره تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا از 3 تا 5 سال متغیر است.

 

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا

 

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا - آزمون ورودی پزشکی MCAT

آزمونMCAT  (Medical College Admission Test) آزمون ورودی برای تحصیل و یا اشتغال در رشته های علوم پزشکی در کانادا می باشد و در واقع آزمون پذیرش کالج جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کاناداست.

 

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا%

 

آزمون MCAT  یک آزمون چند گزینه ای است و سوالات آن از 4 مبحث مختلف شامل موارد زیر می باشد:

 • مبانی روانشناختی، اجتماعی و زیست شناختی رفتار
 • مبانی شیمیایی و فیزیکی سیستم های بیولوژیکی
 • مبانی بیولوژیک و بیوشیمیایی سیستم های زندگی
 • مهارت های تحلیل انتقادی و استدلال

 

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا - دوره های تخصص یا رزیدنتی

دوره های تخصص یا رزیدنتی در کانادا دوره هایی هستند که دانشجویان تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا در پاییز سال آخر تحصیل خود در مقطع کارشناسی وارد می شوند. این دوره ها به این صورت است که دانشجویان اولویت هایشان را بر اساس بیمارستان و تخصص انتخاب می کنند و سپس با توجه به سوابق و اولویت هایشان به بیمارستان ها جهت رزیدنتی معرفی می شوند. طول دوره تخصص یا رزیدنتی در کانادا با توجه به تخصص متفاوت است و بین 3 تا 7 سال به طول می انجامد.

 

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا - هزینه تحصیل

هزینه تحصیل در کانادا در رشته پزشکی با توجه به شهر و دانشگاه محل تحصیل تعیین می گردد. اما شما باید هزینه ای حدود 11000 تا 13000 دلار کانادا برای یک سال تحصیلی را جهت تحصیل پزشکی در کانادا در نظر بگیرید. در جدول زیر شهریه دانشگاه های مختلف کانادا در رشته پزشکی آورده شده است.

 

شهریه دانشگاه های پزشکی کانادا

دانشگاه

شهریه (دلار کانادا در سال)

  دانشگاه پزشکی تورنتو کانادا

27,850

دانشگاه بریتیش کلمبیا

17,755.38

دانشگاه آلبرتا

12,044.16

دانشگاه کلگری

15,986

  دانشگاه دالهاوزی کانادا

17,616 تا 18,300 

دانشگاه لاوال

16,559.19  تا 19,971.96 

  دانشگاه ساسکاچوان

16,236

دانشگاه شربروک

12,660

دانشگاه کوئین

24,260

دانشگاه وسترن آنتاریو

26,456.10

دانشگاه اتاوا

22,500

دانشگاه مک گیل

37,396.17

دانشگاه مموریال نیوفاندلند

30,000‌

 

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا – تحصیل با مدرک دیپلم

جهت تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا با مدرک دیپلم می توانید درخواست خود را به دانشگاه های پزشکی مختلف در کانادا ارسال کنید تا یکی از آاین دانشگاه های با درخواست شما موافقت کند و پذیرش بگیرید. از شرایط مهم تحصیل در رشته پزشکی در کانادا با مدرک دیپلم، داشتن معدل و نمرات بالا و همچنین قبولی در آزمون ورودی پزشکی MCAT) ) می باشد.

 

تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا - طول دوره تحصیل

دوره تحصیل پزشکی و دندانپزشکی در کانادا شامل دوره های مختلف است که ممکن است در مجموع 10 تا 15 سال طول بکشد. این دوره ها شامل موارد زیر است که هر دوره با توجه به تخصص به زمان خاصی نیاز دارد.

 • دوره تحصیلات کارشناسی در رشته های علوم پایه 4 سال
 • دوره تحصیلات پزشکی (MD) 4 سال
 • دوره تخصص یا رزیدنتی 3 تا 7 سال


منبع : آینده سازان مهر+ نوشته شده توسط Signco در ، ۲ بازدید ، بدون دیدگاه

فروشگاه اینترنتی 4 دیواری

۰

فروشگاه اینترنتی 4 دیواری

 


وبسایت چاردیواری با هدف ارائه بهترین محصولات موجود در بازار به صورت اینترنتی برای هم وطنان عزیز طراحی و راه اندازی شده است. وبسایت چاردیواری، به عنوان بهترین فروشگاه اینترنتی ، اقدام به فروش اقلامی نظیر محصولات آرایشی، محصولات بهداشتی، اکسسوری های زنانه و مردانه ، فروش پوشاک ، لوازم خانگی ، لوازم موبایل و ... نموده است. مشتریان عزیز با مقایسه قیمت و کیفیت محصولات ارائه شده در وبسایت چاردیواری می توانند خریدی مطمئن و آسان را تجربه کنند.
 
از مزایای دیگر فروشگاه اینترنتی چار دیواری میتوان به سهولت خرید، تحویل به موقع، کیفیت اجناس، قیمت مناسب و پشتیبانی خرید اشاره کرد. امید است که با راه اندازی این وبسایت بتوانیم تجربه خرید بی دغدغه ای را برای شما مشتریان عزیز رقم بزنیم.
+ نوشته شده توسط Signco در ، یک بازدید ، بدون دیدگاه

خدمات یدک کش در کرمان

۰

خدمات یدک کش در کرمان

 

دلایل متعددی وجود دارد که ممکن در هر ساعت از شبانه روز خودروی شما دچار مشکلاتی نظیر خرابی یا تصادف شود. برخی از افراد فکر می کنند بکسل کردن اتومبیل در این مواقع راه خوبی برای جا به جایی خودرو است اما باید بگویم که خیر. اگر در هنگام بکسل کردن سیم یا طناب بکسل را به جای اشتباهی از اتومبیل خود وصل کنید ممکن است خسارات بیشتری به خودرو وارد شود. بنابراین در صورتی که تخصصی در این زمینه ندارید بهتر است مشکل خود را به ما بسپارید.  در این گونه مواقع یدک کش در کرمان به سرعت به کمک شما خواهد آمد. مجید امداد، با خدماتی از جمله یدک کش در کرمان، امداد خودرو در کرمان و یدک کش در کرمان به صورت شبانه روزی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است. سرعت و راحتی دو مزیت اصلی خدمات مجید امداد، سریع ترین یدک کش در کرمان محسوب می شود. از دیگر مزایای مجید امداد قیمت مناسب خدمات آن نظیر یدک کش در کرمان، تعمیر خودرو در محل، تعمیرگاه مجتمع مجید امداد و ... است که با کمترین هزینه نسبت به دیگر همکاران خود در جهت رفاه حال مشتریان اقدام می نماید.

یدک کش در کرمان به صورت های متفاوتی انجام می شود که در این جا به چند نمونه از آن ها اشاره می کنیم:

 1. یدک کش در کرمان به صورت جرثقیل زنجیری
 2. یدک کش در کرمان به صورت چرخ گیر
 3. یدک کش در کرمان به صورت نیسان دکل دار

مجید امداد برای یدک کش کردن خودروی شما با توجه به تجربه بهترین روش یدک کش را انتخاب خواهد کرد. در زیر می توانید تصاویر خودروهای یدک کش مجید امداد را مشاهده نمایید.


 

 

یدک کش شبانه روزی در کرمان

خرابی خودرو ممکن است در هر زمان از شبانه روز رخ دهد. گاهی ممکن است اتومبیل شما در ساعات پایانی شب یا نیمه شب در میان جاده و خیابان خراب شود یا دچار سانحه ای گردد اما اصلا جای نگرانی نیست زیرا مجید امداد، با ارائه خدمات یدک کش در کرمان به صورت شبانه روزی برای خدمت رسانی به هم استانی های در همه شهرهای کرمان اعم از زرند، رفسنجان، بم، جیرفت و ... حاضر است. در صورتی که اتومبیل شما خراب شود سرویس تعمیر خودرو مجید امداد با تعمیرکاران مجرب در محل حضور یافته و اقدام به تعمیر خودرو شما خواهد کرد. به این ترتیب شما عزیزان در همه ی ساعات روز می توانید تنها با یک کلیک بهترین یدک کش در کرمان را بیابید و از خدمات آن بهره مند شوید.

 

 

 

یدک کش در کرمان

یدک کش تریلی کرمان

 

برای یدک کش خودرو هم از وانت بار و هم از تریلی های فولادی و آلومینیومی استفاده می شود که انتخاب وسیله مناسب یدک کش در کرمان با توجه به نوع خودروی آسیب دیده و میزان آسیب خودرو نوع یدک کش نیز انتخاب خواهد شد. برای مثال از یدک کش های جرثقیلی در حمل خودروهایی که سپر آن ها از جنس فایبر گلاس نباشد استفاده می شود زیرا زنجیر جرثقیل با یک تسمه به زیر خودرو متصل می شود و امکان آسیب رساندن به جلوبندی خودروهایی که از سپر آن ها از جنس فایبر گلاس است را دارد.

 

یدک کش به صورت شبانه روزی در کرمان

برای استفاده از خدمات یدک کش در کرمان در هر ساعت از شبانه روز که خودروی شما دچار خرابی یا نقص در جاده یا خیابان شود می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس حاصل نمایید و همکاران ما در سریع ترین زمان به کمک شما خواهند آمد.

 

شماره تلفن یدک کش در کرمان

یدک کش در کرمان آماده ی حمل انواع ماشین های لوکس، شاسی بلند، یدک کشی ماشین سنگین، خودروهای معمولی و ... در شهر کرمان و همه شهرهای کشور می باشد.

مجید امداد هم چنین خدمات حمل خودرو به شهرهای زرند، رفسنجان، بم، جیرفت، زاهدان، ایرانشهر، سیرجان، راور بافت و شهر بابک را در سریع ترین زمان ممکن انجام می دهد.

 

برای درخواست امدادخودرو کرمان با شماره 09131994159 تماس بگیرید.

 

+ نوشته شده توسط Signco در ، ۴ بازدید ، بدون دیدگاه

مایع دستشویی شیراز

۰

مایع دستشویی شیراز

در میان محصولات متنوع شست و شو مثل مایع دستشویی در شیراز انتخاب یک محصول منحصر به فرد بسیار سخت شده است. اما ما به شما اطمینان می دهیم که مایع دستشویی موژان یک محصول فوق العاده و ایده آل برای شماست. شرکت پاکسایه با در نظر گرفتن معیارهای بسیار زیادی از دید مشتری اقدام به تولید مایع دستشویی در شیراز کرده است. فاکتورهای اصلی تولید مایع دستشویی در کارخانه تولیدی بهداشتی پاکسایه شیراز عبارت اند از: کیفیت پاک کنندگی استثنائی با مصرف مقدار کمی از مایع دستشویی، حفظ سلامت و نرمی طبیعی پوست، رایحه ی خوب، قیمت مناسب محصول و ...

 

مایع دستشویی در جنوب کشور

کارخانه تولیدی مواد بهداشتی پاکسایه به صورت انبوه به تولید و عرضه ی مایع دستشویی در شیراز و هم در جنوب کشور می پردازد. خرده فروشان و بنک داران می توانند برای ثبت سفارش محصولات بهداشتی از جمله مایع دستشویی در شیراز که در بسته بندی هایی با اندازه ی دلخواه تولید می شود با ما در ارتباط باشند.

 

فروش مایع دستشویی در شیراز

مایع دستشویی تولید شده در کارخانه پاکسایه جزویکی از برترین برندهای مایع دستشویی در شیراز است. با رایحه های متنوع و خوش بو شادابی را برای شما به ارمغان می آورد. مایع دستشویی موژان با خاصیت پاک کنندگی بالا آلودگی را از دستان شما می زداید و باعث طراوت و نرمی پوست دستان شما می شود.

 مایع دستشویی شیراز

 

قیمت مایع دستشویی در شیراز

شرکت پاکسایه با در نظر گرفتن شکل ظاهری مناسب و کارآمد برای مایع دستشویی در شیراز و هم چنین حفظ کیفیت و فرمولاسیون قوی بر این هدف است که محصول را با قیمتی مقرون به صرفه در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. شما مشتریان عزیز می توانید اطلاع از قیمت ها با شماره های 17-32605111-071 و09175554250 تماس حاصل نمایید.

 

خرید مایع دستشویی در شیراز

در هنگام خرید مایع دستشویی در شیراز باید بسیار وسواس به خرج دهید زیرا یک مایع دستشویی مناسب سلامت دستان شما را حفظ کرده و حتی الامکان دستان شما را از استفاده از انواع کرم های نرم کننده بی نیاز می سازد و پوست دستان شما را پاکیزه و نرم می سازد.

 

+ نوشته شده توسط Signco در ، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه

جرم گیر بدون بو شیراز

۰

جرم گیر بدون بو شیراز

 

جرم گیر بدون بو تولید شده در شرکت پاکسایه در اندازه های مختلف بدون بخار و گاز آسیب رسان برای حفظ سلامتی و سهولت استفاده مشتریان فرموله و تولید شده است. جرم گیر بدون بو موژان با غلظت مناسب و قدرت پاک کنندگی فوق العاده بالا جرم انواع سطوح را پاک می کند و تمیزی را برای شما به ارمغان می آورد. امروزه استفاده از جرم گیر بدون بو در هر خانه به حد بالایی مورد استفاده قرار می گیرد. از این رو شرکت تولیدی پاکسایه در جهت ارتقای سلامت مصرف کنندگان گرامی با تولید این محصول پاکیزگی، درخشندگی سطوح و سلامت را به شما مشتریان عزیز هدیه می دهد.

 

جرم گیر در شیراز و جنوب کشور

شرکت تولیدی بهداشتی پاکسایه تولید کننده برترین برندهای جرم گیر بدون بو در شیراز و جنوب کشور است. کارخانه پاکسایه با تولید و عرضه انبوه محصولات بهداشتی خانگی و صنعتی از جمله جرم گیر بدون بو محصولات خود را به شهر شیراز و شهرهای جنوبی کشور عرضه می دارد.

 

جرم گیر بدون بو سرویس بهداشتی

همان طور که می دانید نظافت مداوم سرویس بهداشتی امری ضروری برای بهداشت فردی و جسمی شما و خانواده شما است اما برای حفظ سلامت ریه ها و جلوگیری از رویداد هر گونه مشکل تنفسی در هنگام شست و شو و نظافت سرویس بهداشتی منزل، شرکت پاکسایه اقدام به تولید جرم گیر بدون بو و بخار کرده است. جرم گیر بدون بو شیراز تولیدی شرکت پاکسایه مناسب برای انواع سطوح از جمله سرامیکی،کاشی و ... است.

 

جرم گیر شیراز

 

خرید جرم گیر بدون بو در شیراز

شما عزیزان برای ثبت سفارش و خرید جرم گیر بدون بو در شیراز و در شهرهای جنوبی به صورت عمده می توانید با شماره تماس درج شده در سایت تماس حاصل نمایید و یا به به آدرس کارخانه مراجعه نمایید.

 

قیمت جرم گیر بدون بو در شیراز

شرکت تولیدی مواد شوینده بهداشتی پاکسایه با تولید و عرضه ی انواع مواد شوینده با قیمت مناسب و کیفیت بی نظیر در حفظ و حمایت از شما مشتریان عزیز کوشا است. برای اطلاع از لیست قیمت جرم گیر بدون بو در اندازه ها و کاربردهای مختلف با ما تماس حاصل نمایید.

 

+ نوشته شده توسط Signco در ، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه

محصولات شوینده خانگی و صنعتی در جنوب کشور

۰

محصولات شوینده خانگی و صنعتی در جنوب کشورشرکت تولیدی بهداشتی پاکسایه شیراز با بیش از دو دهه تجربه در خدمت بهداشت و سلامت جامعه می باشد تولید و پخش عمده محصولات شوینده بهداشتی خانگی و صنعتی استاندارد در شیراز و جنوب کشور می باشد که شامل مایع ظرفشویی، انواع مایع دستشویی، فوم دستشویی، مایع سفید کننده، مایع جرم گیر، جرمگیر بدون بو و بدون اثر خورندگی، مایع شیشه پاکن و مایع چند منظوره، شامپو ماشین و فوم حفاری است.

شرکت پاکسایه شیراز با احترام به سلیقه ها و نیاز مشتریان خود می کوشد با اتکاء به سرمایه انسانی نوآور، خلاق، ماهر و دانش محور خود و استفاده از تکنولوژی های نوین و با سرمایه گذاری در بخش توسعه و همچنین مدیریت کارآمد بر زنجیره تامین و با خلق محصولات جدید و با کیفیت نسبت به برآورده ساختن بخشی از نیازهای بازار نقش بسزایی داشته باشد.

 

 

+ نوشته شده توسط Signco در ، ۳ بازدید ، بدون دیدگاه

فروش ویولن student

۰

ویولن student

فروش ویولن student

سیستم صدای آکوستیک و ظاهر زیبا و جذاب ویولن student باعث شده تا از فروش خوبی در بین خریداران ویولن برخوردار باشد. اگر شما هم تصمیم دارید از ویولن student برای شروع یادگیری ویولن استفاده کنید، به منظور راهنمایی و استفاده از خدمات ویولن student با ما در تماس باشید.

 

 

ویولن student یکی از مدل های ویولن tf می باشد و همانطور که از نامش پیداست به ویولن دانش آموزی معروف است. ویولن student برای افراد مبتدی بسیار مناسب بوده و همه ی گروه های سنی از نوجوان تا بزرگسال می توانند از آن استفاده کنند. جنس ویولن student مانند ویولن tf از چوب های افرا ، صنوبر و آبنوس می باشد و به همین دلیل از کیفیت خوب و دوام بالا برخوردار است.

 

خرید ویولن student

ویولن student در اندازه 4/4 ارائه شده است و مناسب برای همه ی افراد از کودکان تا افراد مسن جهت یادگیری ویولن می باشد. شما می توانید برای خرید ویولن student و برخورداری از مشاوره ی رایگان خرید ویولن با شماره 09054669814 تماس بگیرید.

 


 

قیمت ویولن student

قیمت ویولن student نسبت به سایر ویولن های هم رده ی خودش بسیار مناسب می باشد. برای اطلاع از قیمت ویولن student با ما از طریق شماره تماس 09054669814 در ارتباط باشید.

 

+ نوشته شده توسط Signco در ، ۴ بازدید ، بدون دیدگاه

فروش ویولن Yamaha

۰

ویولن Yamaha

فروش ویولن Yamaha

مرکز ویولن شاپ خدمات فروش ویولن Yamaha در انواع مدل های این برند را به انجام می رساند. برای اطلاع از موجودی های ویولن Yamaha با شماره 09054669814 تماس بگیرید.

 

 

 

اگر تصمیم به یادگیری ساز ویولن گرفته اید و می خواهید از همان شروع با یک ویولن یا کیفیت آموزش ببینید، بهترین گزینه ویولن Yamaha می باشد. این برند ویولن برای نوآموزان ویولن ارزش بسیار زیادی قائل شده و یک ساز با کیفیت و با صدای فوق العاده را برای آنها عرضه کرده است. ویولن Yamaha در مدل های متنوعی وجود دارد اما به گفته شرکت Yamaha مدل V3SKA  آن بهترین گزینه برای آغاز آموزش ویولن است.

 

 

 

خرید ویولن Yamaha

در صورتی که قصد خرید ویولن Yamaha را دارید، به شما تبریک می گوییم. ویولن Yamaha بهترین گزینه ی ممکن برای شروع آموزش ویولن می باشد. پس با اطمینان کامل به خرید ویولن Yamaha پرداخته و شک نکنید که از خرید آن پشیمان نخواهید شد.

 


قیمت ویولن Yamaha

شاید قیمت ویولن Yamaha نسبت به سایر ویولن های هم رده ی خود کمتر باشد، اما دلیل این امر بی کیفیت بودن آن نسبت به باقی ویولن ه نیست. بلکه شرکت Yamaha قصد دارد با قیمت مناسب یک ساز با کیفیت را به مبتدیان یادگیری ویولن عرضه کند. برای اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت ویولن Yamaha از طریق شماره تماس 09054669814  با ما در ارتباط باشید.

 

+ نوشته شده توسط Signco در ، ۴ بازدید ، بدون دیدگاه

خرید ویولن

۰

خرید ویولن

یادگیری ویولن چقدر طول میکشد؟

اما سوال بعدی که برایتان مطمدنا پیش می آید و ذهن شما را درگیر می کند.این هست که آموزش ویولن چقدر طول میکشد؟


مطمئنا اگر به موسیقی علاقه مند بوده اید و می خواستید سازی برای نواختن انتخاب کنید در بررسی های خود شنیده اید که یادگیری ساز ویولن بسیار سخت است.

ولی آیا این حرف صحت دارد؟
این جمله معروف را شنیده اید که رسیدن به هیچ هدفی کار آسانی نیست برای یادگیری موسیقی بخصوص آموزش ویولون شما باید بدون هیچ وقفه ای تلاش مداوم داشته باشید.

 

فروش ویولن

چرا ویولن سخت ترین ساز است؟

یکی از دلایلی که ویلن را جزسخت ترین ساز در دسته سازهای زهی می کند شما علاوه بر داشتن تمرکز بر انگشت گذاری باید روی آرشه هم کنترل داشته باشید.

اما مهمترین دلیل سختی این ساز اینه که شما باید صدای ساز را تولید کنید و با کوچکترین اشتباه صدای ساز تغییر می کند.

 


مدت زمان یادگیری ویولون این به عوامل مختلفی بستگی دارد:


درچه سطحی از اموزش هستید؟
اگر برای اولین بار هست که می خواهید سازی مانند ویولن را یاد بگیرید زمان بیشتری برای اموزش باید بگذارید اما اگر قبلا آموزش سه تار را گذرانده اید با اصول اولیه اشنایی دارید و کمی از بقیه جلوتر هستید.

تمرینات روزانه:

اگر روزانه 15 دقیقه بصورت پیوسته تمرین ویلن نوازی کنید پیشرفت سریع تری خواهید داشت.

انلاین یا حضوری؟

کلاس های حضوری همیشه قیمت بیشتری دارند چون هزینه های بیشتری را شامل می شود اموزش ساز ویلن در کنار مدرس و هزینه های جانبی مکان اموزش و غیره به هزینه کلاس اضاف می شود.
ولی در اموزش انلاین ویولن هزینه های اموزش کمتر می باشد.

 

آموزش ویولن

یادگیری ویولون بدون استاد

یادگیری هیچ سازی بدون استاد میسر نیست اموزش ویولن بدون استاد هم امکان پذیر نیست شما برای هر سازی که بخواهید یاد بگیرید باید مسیر مشخصی داشته باشید.
شما به صورت های مختلف می توانید ویولن را یاد بگیرید

 • یادگیری ویولن در خانه که بصورت آموزش آنلاین می باشد یکی از روشهای یادگیری هست.
 • اموزش توسط اموزشگاه های موسیقی که بصورت حضوری زیر نظر استاد ویولن صورت می گیرد

اما در روش اموزش آنلاین به دو صورت می توان نوازندگی ویولن را شروع کرد:

 

 • آموزش بصورت زنده و همزمان بین استاد و هنرجو صورت می گیرد و در همان لحظه اگر سوالی برای هنرجو پیش بیاید از مدرس می پرسد.
 • اما در روش دوم اموزش بصورت دوره های اموزشی می باشد که در قالب فیلم ضبط شده می باشد که پس از مشاهده فیلم ها و اجرای آموزش ها اگر سوال یا ابهامی باشد از استاد می پرسید و مدرس در سریع ترین زمان پاسخگوی شما خواهد بود.

 

+ نوشته شده توسط Signco در ، ۴ بازدید ، بدون دیدگاه
نوشته‌های اخیر